DENTORAMA - PRZYJAZNA STOMATOLOGIA

DBAMY O WASZE UŚMIECHY OD 2006 ROKU !

Dentorama - przyjazna stomatologia jest nowoczesnym gabinetem stomatologicznym, pracujemy na nowoczesnym sprzęcie z użyciem materiałów najlepszych światowych producentów. Regularnie podnosimy nasze kwalifikacje tak aby zapewniać nowoczesną opiekę stomatologiczną.

  • Przyjazny personel
  • Wygodne warunki leczenia
  • Nowoczesne rozwiązania stomatologiczne
  • Gabinet przyjazny rodzinom
  • Dogodna lokalizacja
  • Bezpłatny, monitorowany parking

NASZE CELE

Celem powstania gabinetu stomatologicznego w Łodzi Dentorama-przyjazna stomatologia było stworzenie gabinetu dla całej rodziny. Powstał gabinet, w którym pacjent czuje się komfortowo. Miejsce założenia gabinetu nie było przypadkowe - Centrum ABC-Factory to znany punkt na handlowo-usługowej mapie Łodzi. To miejsce, które ewoluowało od momentu przekształceń w Polsce w latach 90-tych i godnie dotrzymuje kroku najnowszym łódzkim inwestycjom.

NASZE PODEJŚCIE

Gabinet stomatologiczny to miejsce szczególne. To tutaj solidna wiedza medyczna spotyka się z potrzebami i oczekiwaniami każdego z nas. W Dentoramie wiemy jak trudny jest wybór gabinetu stomatologicznego dla siebie. Dlatego każdego dnia nasz zespół tworzy miejsce, w którym każdy będzie czuł i wiedział że wybrał właściwy gabinet. Dentorama to gabinet stomatologiczny w Łodzi dla całej rodziny, gdzie profesjonalizm i indywidualne podejście jest codziennym wsparciem dla naszych pacjentów.

POZNAJ NASZ ZESPÓŁ

Nasz przyjazny personel

Każda firma to przede wszystkim ludzie - ci których spotkasz u nas są tutaj dla Ciebie.

Zaplanuj wizytę konsultacyjną

dentysta Łódź, stomatolog Łódź, gabinet stomatologiczny Łódź, stomatologia estetyczna Łódź, implanty Łódź, wybielanie zębów Łódź, stomatologia dziecięca Łódź, protetyk Łódź, stomatolog bałuty, dentysta bałuty
error: Dentorama - przyjazna stomatologia tel. 881 339 881