Pytania pacjentów

Jak mogę ustalić wizytę ?

Wizytę w Dentoramie można łatwo zarezerwować telefonicznie pod numerem 881 339 881 lub 793 317 372, poprzez stronę Facebook Dentorama oraz mailowo pod adresem kontakt@dentorama.pl. Na maila lub pozostawioną wiadomość bezzwłocznie odpowiemy.

Jakie opcje płatności oferuje Dentorama ?

W Dentoramie - przyjaznej stomatologii za wizytę można zapłacić gotówką, kartą debetową lub kredytową. Można również skorzystać z możliwości kredytowania leczenia stomatologicznego na korzystnych warunkach.

Co jest robione na pierwszej wizycie ?

Pierwsza wizyta jest najczęściej wizytą konsultacyjną, jest na niej wykonywane badanie stomatologiczne. Określane są najbliższe działania jakie należy podjąć u danej osoby, a także zapoznajemy się z oczekiwaniami pacjentów. W niektórych sytuacjach powodem wizyty jest potrzeba szybkiej interwencji.

Czy jest możliwość kredytowania leczenia stomatologicznego ?

Tak, w naszej placówce leczniczej jest możliwość skorzystania z kredytowania leczenia stomatologicznego.

Ile czasu trwa pierwsza wizyta ?

Pierwsza wizyta jest z założenia wizytą konsultacyjną, mającą na celu omówienie bieżącego powodu zgłoszenia się pacjenta i podjęcie niezbędnych działań. Na pierwszym spotkaniu przeprowadzamy również badanie stomatologiczne, dla naszych najmłodszych pacjentów często jest to wizyta zapoznawcza, tzw wizyta adaptacyjna. Czas trwania pierwszej wizyty to najczęściej 15-45 minut.

Gdzie znajduje się gabinet ?

Gabinet stomatologiczny Dentorama - przyjazna stomatologia jest położony w doskonałej lokalizacji, w Łodzi przy ul. Zgierskiej 69. Znajdujemy się na I-szym piętrze centrum usługowo-handlowo-rozrywkowego ABC-Factory. Przed budynkiem do dyspozycji naszych klientów jest duży, monitorowany bezpłatny parking. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe.

Dentorama - przyjazna stomatologia, Zgierska 69/ABC Factory, 91-463 Łódź tel. 881 339 881, e-mail kontakt@dentorama.pl

dentysta Łódź, stomatolog Łódź, gabinet stomatologiczny Łódź, stomatologia estetyczna Łódź, implanty Łódź, wybielanie zębów Łódź, stomatologia dziecięca Łódź, protetyk Łódź, stomatolog bałuty, dentysta bałuty
error: Dentorama - przyjazna stomatologia tel. 881 339 881