Standardy Dentoramy

W naszym gabinecie chcemy, aby Państwo mieli poczucie dokonania dobrego wyboru. U nas pozbędziecie się dyskomfortu związanego z leczeniem stomatologicznym, a wizyty u dentysty bedą przyjemne.

 

Bezbolesne leczenie stomatologiczne

Gabinet stomatologiczny Dentorama oferuje leczenie w znieczuleniu, a nasi stomatolodzy, higienistki i asystentki dbają o komfort w trakcie wizyty. Jednym z naszych standardów jest delikatność z jaką przeprowadzamy zabiegi. Wykonujemy również zabiegi w sedacji wziewnej gazem rozweselającym, czyli podtlenkiem azotu. To bezpieczna, sprawdzona i stosowana na całym świecie metoda uspokojenia stosowana podczas leczenia stomatologicznego.

 

Gabinet stomatologiczny przyjazny dzieciom

Nasz gabinet jest przyjazny dzieciom. W poczekalni czekają kolorowanki, dziecięca prasa i zabawki. To właśnie u dzieci najczęściej stosujemy sedację wziewną – gaz rozweselający. Dzięki temu wizyty w gabinecie stomatologicznym są dla najmłodszych pacjentów przyjemne. Zapraszamy na wizyty adaptacyjne.

 

Doskonała lokalizacja

Dentorama – gabinet dentystyczny w Łodzi mieści się przy ul. Zgierskiej 69 w centrum ABC Factory, w dzielnicy Bałuty. Taka lokalizacja sprawia, że dojazd jest wygodny z każdego punktu miasta. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe. Miłośnicy rowerów dotrą wygodną ścieżką rowerową, przy ABC Factory są wydzielone miejsca na rowery.

 

Monitorowany parking

Na zmotoryzowanych czeka duży, monitorowany parking – bezpłatny dla klientów Dentoramy.

 

Obsługa pacjentów

Umawianie wizyt jest proste ! Mogą Państwo skorzystać z systemu rejestracji telefonicznej, internetowej drogą mailową albo przyjść w celu ustalenia terminu wizyty. Elektroniczny system planowania terminów usprawnia pracę i pozwala szybko znaleźć najbliższy wolny termin. Rejestratorki medyczne potwierdzają wizyty dzień wcześniej, przypominamy również o wizytach kontrolnych.

 

Formy płatności

Umożliwiamy wybór dogodnej formy płatności – gotówką lub kartą. Koszta można również rozłożyć na dogodne raty w systemie kredytowania Mediraty.

 

Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić najwyższą jakość oferownych usług. Państwa komfort i bezpieczeństwo jest dla nas niezwykle ważny. Zachęcamy do ustalenia terminu wizyty konsultacyjnej – odpowiemy na Państwa pytania. Dentysta Łódź przeprowadzi badanie stomatologiczne w celu zaplanowania leczenia. Zapraszamy !